23.12 - 27.12 on meie kauplus suletud. häid pühi!

Võtmeroll disainis on materjalil

Võtmeroll disainis on materjalil
Võtmeroll disainis on materjalil

Vipex esitleb: käes on uute materjalide ja avangardsete tehnoloogiate ajastu vannitoas.

Uued materjalid on kergemad, vastupidavamad, hügieenilisemad

Euroopa suurima vannitoatoodete tootja Roca üks eksklusiivsemaid kollektsioone Beyond on valmistatud Roca uusimatest materjalidest. Beyondi sarja toodete valmistamisel kasutatakse uudset keraamilist materjali – Fineceramic® ja kunstkivi Surfex®. Fineceramicast valamud on 40% kergemad ja 30% vastupidavamad abrasiiv setele puhastusvahenditele võrrelduna tavaliste kraanikaussidega. Kunstkivi Surfex® koosneb mineraalide ja vaikude kombinatsioonist. Tänu oma innovatiivsele tehnoloogiale võimaldab materjal luua vorme, mis seni polnud mõeldavad. Lisaks eeltoodule kuuluvad Beyondi sarja Rimless ehk randivabad Supralit® prill-laudadega WC-potid. Supraliti näol on tegemist eksklusiivse antibakteriaalse vaiguga, mille erandlik koostis mitte ainult ei paranda tualettruumide hügieeni, vaid tagab ka toodete suurema vastupidavuse.

Võtmeroll disainis on materjalil
Uudsest materjalist kollektsioon Beyond on innovatiivne ja tippdisainitud.

Ühe käe segisti

Tunnustatud disainer Ramón Benetito on koostöös Roca meeskonnaga disaininud segistiseeria Insignia, mida toodetakse lisaks roostevabast terasest ka musta titaani viimistluses. Titaan, teadagi, on tugev, ent kerge metall, mis ei korrodeeru ega põhjusta nahaallergiat. Segistid on loodud hõlpsaks kasutamiseks ühe käega: kui tõmmata kangi ettepoole, hakkab voolama soe vesi, lükates tagasi, saab külma vee jooksma. Mudelid sisaldavad aeraatorit, mis piirab voolu viie liitrini minutis. Termostaatsegistitel on tagatud vee viivitamatu jõudmine soovitud temperatuurini, vähendades ooteaega ja säästes sellega vett ning energiat. Segistid sisaldavad ka mitmeid turvafunktsioone, et vältida ülekuumenenud vee põletust (süsteem hoiab veetemperatuuri 38 kraadini). Insignia pärjati autasuga iF Design 2019.

Võtmeroll disainis on materjalil
Segistist Insignia on lühikese ajaga saanud staatussümbol.

Revolutsiooniline dušialus Lisaks eeltoodule on Roca toonud turule ka uudislikud Senceramic® dušialused. See materjal võimaldab toota stiilse disainiga, õhukesi ja samas ka libisemisvastaseid dušialuseid, mida saab paigaldada põranda tasapinnale, tagades niiviisi ohutu ja mugava jalgealuse. Senceramica poorsus on null ehk tegemist on tiheda ja seetõttu ka ülimalt vastupidava ning vähest hooldust nõudva materjaliga. Senceramic-dušialused on saadaval kõikides populaarsetes toonides nagu valge, beež, kohvipruun, pärlihall ja oonüksmust.

Võtmeroll disainis on materjalil
Senceramic-dušialus kui puhtuse pesapaik.

Kunagi oli vannituba ruum, mis jäi kodukujunduses sageli vaeslapse ossa. Nüüd aga on tõusnud see vaat et tähtsaimaks alaks, mille kujundamine tahab aega ja süvenemist.

Kuidas saame aidata?

Populaarsed otsingud: