Meist

Omades 30-aastast kogemust, oleme üks vanimaid viimistlusmaterjalide ja sisustusmaterjalide maaletoojaid ja müüjaid. Vipex pakub keraamilist plaati, klaasplokke, vannitoamööblit, sanitaartehnikat, sanitaarkeraamikat, looduskivi jpm.

Oleme headeks koostööpartneriteks nii arhitektidele kui ka sisustusarhitektidele ruumiloome protsessi kaasaegsemaks muutmisel. Teeme informatsiooni laialdasest tootevalikust lihtsalt ja mugavalt kättesaadavaks.

Pakume  parimaid lahendusi, alates sisustus- ja viimistlusmaterjalide valiku tegemisest kuni kauba kohaletoimetamiseni. Hoolikalt valitud materjalid loovad positiivse meeleolu meie klientidele aastakümneteks.

Meie esindussalong asub Tallinnas Kriidi tn 10. Samas asuvad ka meie klientide kiireks teenindamiseks mõeldud laod ja eriti soodsate hindadega outlet.

Üheskoos teiste  digitaliseerimist väärtustavate ettevõtetega soovime luua efektiivse töökeskkonna, mis vähendab ökojalajälge ja toodab arvestatavat lisandväärtust kõigile, kes meie äritegevusega kokku puutuvad.

Viruaaltuur

Tootevalik

Tooted
Keraamilised plaadid
Tooted
Klaasmosaiigid
Tooted
Parketid
Tooted
Klaasplokid
Tooted
Vannitoamööbel
Tooted
Suvemööbel
Tooted
Looduskivid
Tooted
Sanitaartehnika
Meist
Elektri- ja kütteseadmed

Võta ühendust