23.12 - 27.12 on meie kauplus suletud. häid pühi!

Coycama – modernne, mugav, elegantne

Coycama on Hispaania ettevõte, mis toodab vannitoamööblit aastast 1981. Tema filosoofia on lihtne: saavutada stiilne ja kestlik toode. Coycama peamine tunnusjoon on pakkuda aukartustärataval hulgal vannitoamööbli valikuvõimalusi, arvukalt eri moodulite, mõõtude, viimistluste, tööpindade ja valamute omavahelisi kombineerimisvõimalusi ning seda kõike hea hinna ja kvaliteedi suhtega. Eri mõõdus valamukapid koos valamutega, seinakapid, riiulid, LED valgustusega peeglid. Mööbel on peamiselt moodsa joonega, sekka mõni seeria klassikalises stiilis. Coycama on pidevalt uuenduslike toodete otsingul, millel on üks selge eesmärk – pakkuda toodetele disaini ja lisaväärtust, et eristuda teistest brändidest. Panustades innovatsioonile ja arengule, on tootja saavutanud rahvusvahelise tuntuse, eksportides oma tooteid enam kui 50 riiki kogu maailmas.

Coycama hittseeriad on Landes ja Landes modular, mis koosnevad erinevate suurustega moodulitest ja seetõttu sobivad nii väikestesse kui ka suurematesse vannitubadesse. Uuematest seeriatest võib välja tuua elegantse disainiga Sigma ja Omega, mis pakuvad kujundusvõimalust moodsale maitsele.

Riputussüsteem lihtsustab paigaldamist ja kapi õigesse asendisse reguleerimist, kapid on metallraamiga tugevdatud konstruktsioonil 19 mm paksusest vetthülgavast materjalist. Metallsiinidel sahtlid on pehmelt sulguva süsteemiga ja täielikult väljatõmmatavad, võimaldades sisule hõlpsat juurdepääsu.

Coycama on loonud vannitoamööbli lahendusi, mis on stiilsed ja pakuvad head hoiustamisruumi. Tema kliendiks on modernne hinnateadlik inimene, kes huvitub kvaliteetsest disainist ja kellele toodete mitmekesisus loob võimaluse väljendada oma isiklikku stiili.

Coycama – modernne, mugav, elegantne
Coycama - modernne, mugav, elegantne

Kuidas saame aidata?

Populaarsed otsingud: