23.12 - 27.12 on meie kauplus suletud. häid pühi!

Klaasplokid

Klaasplokid annavad loomulikku valgust ja muudavad ruumid kauniks ning unikaalseks. Neid saab kasutada nii sise- kui välisprojektides, olgu need nurgaplokid, lõpuplokid, värvilised või värvitud klaasplokid. Klaasplokid sobivad suurepäraselt vaheseinte ja piirete loomiseks ning on tulekindlad ja helikindlad tänu millele on need mitmekülgseks lahenduseks erinevates ehitusprojektides. Kasutades klaasplokke, saate luua ainulaadseid ja funktsionaalseid ruume, kodus, kontoris või avalikes hoonetes. Klaasplokkide mitmekesisus võimaldab teil oma loomingulisust vabalt väljendada.

Teatud tingimustel on võimalik kasutada värvituid klaasplokke ja Pegasus-tüüpi värvilisi klaasplokke sauna leiliruumi vaheseina ehitamiseks. Seejuures tuleb arvestada klaasi paisumiskoefitsiendiga; sõltuvalt kerise asukohast võivad olla vajalikud paisuvuugid. Lisaks tuleb tähelepanu pöörata klaasi kuumenemisele, kuna klaasplokkidest sein võib kuumeneda mõlemalt poolt.

Sellise kuumeneva seina ladumisel tuleks kindlasti kasutada spetsiaalset paigaldussegu, mitte QT Systems plastliistude süsteemi. Võimalik risk on klaasplokkide purunemine tulise klaaspinna kokkupuutel külma veega. Seetõttu on oluline tagada klaasplokkide õige paigaldus ja hooldus.

Värvitud klaasplokkide sisepinda ei tohi sellise seina ehitamisel kasutada, kuna värvitud pind võib kuumuse toimel kahjustuda.

Näitan 1–12 tulemust 34-st

Kuidas saame aidata?

Populaarsed otsingud: