23.12 - 27.12 on meie kauplus suletud. häid pühi!

Uue Boileri Otsingul? Tutvustame ARISTON LYDOS HYBRID 100 vertikaalset soojuspumbaga boilerit!

Uue boileri otsingul? Tutvustame ariston lydos hybrid 100 vertikaalset soojuspumbaga boilerit! Vipex
Uue boileri otsingul? Tutvustame ariston lydos hybrid 100 vertikaalset soojuspumbaga boilerit!

Kui otsite oma koju uut boilerit, mis on energiasäästlik ja tõhus, siis ARISTON LYDOS HYBRID 100 vertikaalne boiler on just teile mõeldud. See on esimene A-klassi veeboiler, mis põhineb hübriidtehnoloogial ja sisaldab endas soojuspumpa, pakkudes igapäevaselt sooja vett soodsamalt!

50% Energiatõhusus Iga Päev

ARISTON LYDOS HYBRID 100 on 50% suurema energiatõhususega võrreldes B-klassi kõige tõhusama standardse elektriboileriga. Selle põhjuseks on uus ja eksklusiivne Hybrid Intelligence tehnoloogia, mis kombineerib tõhusalt soojuspumba ja elektrienergia, kohandudes teie igapäevaste harjumustega. Soojuspump eraldab soojust ümbritseva keskkonna õhust läbi termodünaamilise tsükli ja külmaine, mis võimaldab soojuse ülekandmist õhust vette.

Soe Vesi Kiirelt ja Lihtsalt Iga Olukorra Jaoks

LYDOS HYBRID 100 tagab, et esimene dušš on saadaval 15% kiiremini võrreldes tavaliste elektriboileritega. Lisaks sellele teavitab ekraan teid kohe, kui soe vesi on valmis. Kui vajate veelgi kiiremat soojendamist, on teil võimalik suurendada elektrivõimsust, aktiveerides funktsiooni Boost.

I-Memory – Targalt Hübriidtehnoloogia Haldamine

Innovatiivne i-Memory tarkvara õpib teie harjumustest ja haldab tõhusalt hübriidtehnoloogiat, valides elektri- ja soojuspumba energia vahel parima variandi. See tagab alati sooja vee täpselt siis, kui seda vajate, jättes meelde teie nelja nädala sooja vee kasutamise ja reguleerides seda aeg-ajalt teie harjumuste põhjal.

Sobivus Keskmise Suurusega Perekonnale

ARISTON LYDOS HYBRID 100 boileri mahutavus on 100 liitrit, mis teeb sellest ideaalse valiku keskmise suurusega perekonnale. See tähendab, et kuni 4-liikmelisel perekonnal on piisavalt sooja vett igapäevasteks vajadusteks – olgu selleks hommikune dušš, õhtune vann või nõude pesemine. 100-liitrine boiler tagab, et sooja vett jagub kõigile ja igas olukorras.

Uue boileri otsingul? Tutvustame ariston lydos hybrid 100 vertikaalset soojuspumbaga boilerit! Vipex
Uue boileri otsingul? Tutvustame ariston lydos hybrid 100 vertikaalset soojuspumbaga boilerit!

Eelised ja Kasu

Hübriidintellekt

Optimeeritud tõhusus tänu elektri- ja soojuspumba võimsusele tagab energiasäästu ja mugavuse. Teie kodu energiakulud vähenevad märgatavalt, kuna boiler kasutab elektri ja soojuspumba kombinatsiooni, et tagada maksimaalne tõhusus.

Ülim Mugavus

Esimene dušš on valmis 15% kiiremini kui tavaliste elektriboileritega. Ekraan teavitab teid kohe, kui vesi on piisavalt soe, muutes hommikused toimetused sujuvamaks ja kiiremaks.

Võimendamise (Boost) Funktsioon

Kui vajate eriti kiiret veesoojendust, võimaldab Boost funktsioon vett veelgi kiiremini soojendada, tagades, et teil on alati piisavalt sooja vett, olenemata olukorrast.

Peidetud Hüdrauliline Ühendus

Boileri peidetud hüdrauliline ühendus väljastpoolt tagab puhta ja korrastatud välimuse, sobitudes suurepäraselt teie kodu sisekujundusega.

Lihtne Paigaldamine

Paigaldamine on lihtne ja ei nõua erilisi muudatusi olemasolevas paigaldusruumis. Sama paigaldusruumi kasutamine standardse elektrilise veesoojendi puhul tähendab, et te ei pea tegema lisainvesteeringuid paigaldustöödesse.

Ohutus

LYDOS HYBRID on valmistatud uusima tehnoloogiaga ja valitud materjalidest ning on täiesti ohutu. Selle tagab Ariston’i range kvaliteedi- ja ohutusstandardite järgimine, mis tähendab, et võite olla kindel toote töökindluses ja pikaajalises jõudluses.

Ariston’i Igavesti Kestev Kvaliteet Alati Teie Kodus

  • 100% Ariston’i Tagatud: Iga osa on välja töötatud selliselt, et tagada pikaajaline jõudlus ja suur tõhusus, mis on Ariston’i garantii ja brändisisese kohandatud.
  • 100% Kontrollitud ja Katsetatud: Enne teieni jõudmist on iga Ariston’i toodet rangelt ja hoolikalt katsetatud kvaliteedi, tõhususe ja ohutuse suhtes – oleme pühendunud suurepäraste tulemuste saavutamisele.
  • 100% Vastupidav: Tugevad ja väga vastupidavad materjalid, põhiosad ja tooted, mis on välja töötatud ekstreemsete töötingimuste jaoks, et tagada tipptasemel tulemused kauem.

ARISTON LYDOS HYBRID 100 suurepärane valik igale kodule, pakkudes energiasäästu, kiiret ja tõhusat vee soojendamist ning nutikat juhtimist. Ärge jätke kasutamata võimalust parandada oma kodu energiatarbimist ja nautida mugavat sooja vett iga päev! Siin näete

Kuidas saame aidata?

Populaarsed otsingud: