23.12 - 27.12 on meie kauplus suletud. häid pühi!

Klaasplokkide puhastus- ja hooldusjuhend: Seves Glass Block

Klaasplokid on kaunis ja praktiline lahendus, tuues interjööri valgust ja avarust. Siiski nõuab nende eriline pind teatud hooldust, et säilitada nende läige ja ilu aastateks. Järgnev juhend aitab teil mõista, kuidas õigesti hoolitseda Seves Glass Block klaasplokkide eest, tagades nende pikaajalise sära.

Klaasplokkide puhastus- ja hooldusjuhend: seves glass block
Klaasplokkide puhastus- ja hooldusjuhend: seves glass block

Paigaldusejärgne puhastamine

Oluline on eemaldada kõik paigaldusjärgsed jäägid kohe peale töö lõpetamist. Kasutage selleks soolhappe või äädikhappe baasil valmistatud lahjemaid puhastusvahendeid, mis on mõeldud spetsiaalselt klaaspindadele. Vältige õliseid lahusteid, vesinikfluoriidhapet või tugevalt leeliselisi aineid, nagu sooda, mis võivad klaasplokkidele kahjulikud olla.

Veenduge, et puhastusvahendid ei satuks vuugitäitematerjalile, kuna need võivad seda kahjustada. Matistatud pindadega klaasplokkidel on kaitsekile, mida ei tohiks eemaldada enne viimistlusetappide lõppu. Kui kile eemaldamisel jäävad liimijäljed, eemaldage need sooja vee ja seebiga või atsetooniga niisutatud mitteabrasiivse käsna abil.

Regulaarne hooldus

Korrapärane puhastamine: Õigesti paigaldatud klaasplokkide puhul ei nõua regulaarne hooldus erilisi meetmeid. Puhastage plokke puhta veega või kasutage klaaspindade jaoks mõeldud mitteleeliselisi puhastusvahendeid. Vältige väga happeliste või leeliseliste puhastusvahendite kasutamist, kuna need võivad plokkide pealispinda ja vuuke kahjustada. Samuti ärge kasutage abrasiivseid pesuvahendeid, mis võivad klaasi kriimustada.

Brilly kollektsioon: Pidage meeles, et Seves Glass Block Brilly kollektsiooni klaasplokid on mõeldud ainult sisekasutuseks ja tuleks ladustada temperatuuril üle 0° C.

Klaasplokkide puhastus- ja hooldusjuhend: seves glass block
Klaasplokkide puhastus- ja hooldusjuhend: seves glass block

Tähelepanu

Järgige alati puhastusvahendite tootja poolt pakendil antud juhiseid. Enne toote kasutamist soovitame testida seda vähemnähtaval alal, et veenduda selle sobivuses klaasplokkide puhastamiseks.

Kordumakpiiuvad küsimused


1. Milliseid puhastusvahendeid peaksin kasutama klaasplokkide puhastamiseks?

Peale klaasplokkide paigaldust on soovitatav kasutada soolhappe või äädikhappe baasil valmistatud lahjemaid puhastusvahendeid, mis on spetsiaalselt ette nähtud klaaspindadele. Oluline on vältida õliseid lahusteid, vesinikfluoriidhapet ja tugevalt leeliselisi aineid, nagu sooda, mis võivad klaasplokkidele kahju tekitada.

2. Kuidas peaks regulaarselt hooldama klaasplokke?

Klaasplokkide regulaarne hooldus ei nõua erilisi meetmeid. Puhastamiseks piisab, kui kasutate puhta veega või klaaspindadele mõeldud mitteleeliselisi puhastusvahendeid. On oluline vältida väga happeliste või leeliseliste puhastusvahendite kasutamist, mis võivad plokkide pealispinda ja vuuke kahjustada, ning abrasiivseid pesuvahendeid, mis võivad klaasi kriimustada.

3. Kas on olemas erisoovitusi klaasplokkide hooldamiseks külmemates tingimustes?

Klaasplokid tuleks paigaldada ja hooldada viisil, mis väldib nende kokkupuudet äärmuslike temperatuuridega, eriti külmumistemperatuuridega, mis võivad materjali kahjustada. Klaasplokid, mis on ette nähtud kasutamiseks siseruumides, tuleb hoida ja ladustada temperatuuril üle 0° C, et vältida nende kahjustumist.

Kokkuvõtteks

Klaasplokkide korrapärane ja õige hooldus tagab nende ilu säilimise aastateks. Oluline on valida õiged puhastusvahendid ja vältida materjale kahjustada võivaid kemikaale. Järgides neid lihtsaid soovitusi, saate nautida klaasplokkide pakutavat esteetikat ja funktsionaalsust ilma, et peaksite muretsema nende hoolduse pärast.

Kuidas saame aidata?

Populaarsed otsingud: