23.12 - 27.12 on meie kauplus suletud. häid pühi!

Arcana keraamiliste plaatide kollektsioon Black&Cream: elegants ja mitmekülgsus teie kodu kujunduses

Keraamiliste plaatide valik kodu või kontori kujundamisel on alati olnud oluline otsus, mis mõjutab ruumi üldmuljet ja atmosfääri pikaks ajaks. Arcana uusim keraamiliste plaatide kollektsioon Black&Cream on suurepärane näide sellest, kuidas kaasaegne disain kohtub praktilisuse ja kvaliteediga, pakkudes laia valikut võimalusi igale maitsele ja vajadusele.

Arcana keraamiliste plaatide kollektsioon black&cream: elegants ja mitmekülgsus teie kodu kujunduses vipex

Kollektsioon koosneb 80×80 cm (31.5×31.5 in) suurusest glasuuritud portselanist plaatidest, mis jäljendavad kivi mõju, lisades ruumile looduslikku ja samas luksuslikku tunnetust. Plaadid on külmakindlad, mis teeb neist ideaalse valiku nii sise- kui ka välistingimustesse, olgu selleks siis elutoa põrand, vannitoa seinad või isegi terrassi pinnakate.

Arcana keraamiliste plaatide kollektsioon black&cream: elegants ja mitmekülgsus teie kodu kujunduses vipex
Arcana keraamiliste plaatide kollektsioon black&cream: elegants ja mitmekülgsus teie kodu kujunduses

Black&Cream kollektsioon pakub kuut erinevat värvi: Cream Dune, Black Night, Cream Beach, Brown Wash, Black Space ja Green Gialda. Need värvid on valitud hoolikalt, et pakkuda võimalikult laia valikut dekoratiivseid lahendusi, alates pehmetest ja soojadest toonidest kuni jõuliste ja sügavate värvideni. Lisaks 80×80 cm plaatidele on kollektsioonis saadaval ka 30×30 cm suuruses mosaiikplaadid nii Tight Mosaic kui ka tavalises mosaiikkollektsioonis, mis võimaldavad luua veelgi detailirohkemaid ja isikupärasemaid lahendusi.

Üks Black&Cream kollektsiooni silmapaistvamaid omadusi on nende matt viimistlus, mis mitte ainult ei näe elegantne välja, vaid on ka praktiline valik, kuna see peidab efektiivselt plekke ja kriimustusi. Lisaks on plaadid rectified ehk täpselt lõigatud, mis tähendab, et plaate saab paigaldada väga väikese vuugivahedega, luues ühtlase ja sujuva pinnakatte.

Arcana keraamiliste plaatide kollektsioon black&cream: elegants ja mitmekülgsus teie kodu kujunduses vipex
Arcana keraamiliste plaatide kollektsioon black&cream: elegants ja mitmekülgsus teie kodu kujunduses

10mm paksus tagab plaatide tugevuse ja vastupidavuse, muutes need sobivaks kasutamiseks kõrgema liiklusega aladel, nagu näiteks köögid või esikud. Samuti on oluline märkida, et Black&Cream kollektsiooni plaadid on mitmekülgsed, sobides nii põrandatele kui ka seintele, mis annab disaineritele ja koduomanikele vabad käed luua kooskõlastatud või kontrastsete elementidega ruume.

Kas otsite viisi, kuidas lisada oma kodu või kontori kujundusele elegantsi ja stiili? Või ehk soovite pakkuda oma külalistele midagi silmapaistvat ja meeldejäävat? Arcana Black&Cream kollektsioon on suurepärane valik neile, kes hindavad kvaliteeti, disaini ja funktsionaalsust. Olgu teie eelistuseks siis soe Cream Dune, salapärane Black Night või rahustav Green Gialda, see kollektsioon pakub lahendusi, mis rikastavad iga ruumi atmosfääri ja lisavad sellele iseloomu.

Arcana Black&Cream keraamiliste plaatide kollektsioon on suurepärane näide sellest, kuidas kvaliteetne materjal ja kaasaegne disain võivad koos töötades luua midagi tõeliselt erilist ja vastupidavat. Olgu teie projekt suur või väike, see kollektsioon pakub lahendusi, mis vastavad teie kõrgeimatele ootustele esteetika ja praktilisuse osas.

Küsi pakkumist

Kuidas saame aidata?

Populaarsed otsingud: