23.12 - 27.12 on meie kauplus suletud. häid pühi!

JEE-O on uudse disaini teetulp

Kui soovida midagi erilist vannituppa, siis vaieldamatult pilkupüüdvaima kollektsiooni saab Hollandi tootjalt JEE-O, kellele aastal 2003 pani aluse Lammert Moerman. Ideeks oli luua disainerite platvorm, et koostöös erinevate loomeinimestega valmistada novaatorlikke kollektsioone. Lähtutakse kujunduskontseptsioonist, mis on uuendusmeelne, minimalistlik ja kosmopoliitse iseloomuga, julge ning silmatorkav, kuid viimistletult peen.

Ettevõttel JEE-O on loodud neli tähelepanuväärset vannitoa kollektsiooni partnerluse kaudu disainibürooga Grand & Johnson ning disaineritega Brian Sironi, Edward van Vliet ja Osiris Hertman. Lisaks on Lammert Moermannil omasilmapaistev kollektsioon.

Soho-seeria on JEE-O ja Amsterdami disainerite duo Grand & Johnson ühistöö tulemus. Soho kollektsioon koosneb roostevabast terasest jõulise disainiga segistitest ja aksessuaaridest, mis on viimistletud tumedates toonides. Ümardatud kujundid muudavad kujunduse sõbralikuks, aga tööstuslikku kuvandit rõhutab  segistimehhanism, mida saab juhtida käepidemega nagu juhtkangi. Soho edasiarenduse RAW-seerias on segistid musta katteta roostevabast terasest, mis tugevdab veelgi industriaalset ilmet. Soho 01 dušš võitis 2014. aastal Red Dot disainiauhinna ja 2016. aastal Saksamaa disainiauhinna Special 2016.

JEE-O flow seeria sündiskoosItaalia disaineri Brian Sironiga. Tema on uurinud tüpoloogiaid ja arhetüüpe ning tulnud järeldusele, et kaasaegsete segistite kujundused on alati samad – väga mehelikud. Tema soovis teha naiseliku segisti, mistõttu eemaldas tila. Tulemuseks on ainulaadne disain – ülesvaatav toru – mis erineb tavapärasest segistist kui öö ja päev. Toodet iseloomustavad puhtad jooned, selge kujund ja erinevate osade integreerimine ilma funktsiooni kahjustamata.

JEE-O bloom seeria koostöös hollandlase Edward van Vlietiga on ainest saanud loodusest ja geomeetrilistest kujunditest, kus ümara vormiga valamutele ja vannidele on kaaslaseks kuusnurkse kujuga kraanide pead ja käepidemed. Kuna Edwardi stiil on mänguline, erinedes JEE-O industriaalsest, siis tulemuseks on erinev, aga väga edukas kollektsioon.

JEE-O cone seeria valmis koos Hollandi disaineri Osiris Hertmaniga. Selle seeria aluseks olev kooniline kuju kajastub igas detailis. Koonustesari koosneb eraldiseisvatest vannisegistitest, seina- ja laeduššidest, ülaosale ja seinale kinnitatavatest valamusegistitest, vannidest ja kraanikaussidest.

JEE-O pure seeria autor on Lammert Moerman. Seda iseloomustab segisti – toru, mille veevoolu ja temperatuuri reguleerib O-rõngas.

JEE-O slimline seerias on tohutu valik vannitoa tarvikuid. Kõikide seeriate tooted on valmistatud roostevabast terasest, vannid ja kraanikausid aga DADOquartzist.

Jee-o on uudse disaini teetulp

Kuidas saame aidata?

Populaarsed otsingud: