23.12 - 27.12 on meie kauplus suletud. häid pühi!

Fir Italia – seinast seina segisti

Sanitaartehnika tootja Fir Italia on üle kuue aastakümne jooksul olnud pioneer mitmel alal. Ta oli esimene ettevõte, kes kaasas segistite tootearendusse arhitektid ja disainerid. Aasta oli siis 1970. Samuti oli ta üks esimesi, kes kasutas kraanide käepidemete kujunduses uusi materjale, näiteks onyxit, ning kroomi alternatiivina laia valikut värvilisi viimistlusi.

Kümmekond aastat tagasi hakkas Fir tootma PVD-kattega segisteid. Füüsikalise aurustussadestuse protsess on üks rohelisemaid kattetehnoloogiaid, mis kaitseb toodet vananemise ja korrosiooni eest.

Fir Italia uusim sõna Outfit on viimistlus, mis on saavutatud tootmisprotsessis ASP (Advanced Superfinish Process). Uuenduslik tehnoloogia oma keeruka pinnatöötlusega annab metallile ainulaadsed värvid, varjundid ja peegeldused, matt- ja poleeritud pinna, millele ei jää sõrmejälgi. Outfit laseb valida oma interjööri segisti meelepärase värviga.

Fir Italial on neli kollektsiooni. Esiteks Architecture & Design, mis nagu nimigi ütleb on disaininud arhitektid. Kollektsiooni Easy Design ühine nimetaja on minimalism. Selles sarjas on eri kujundusega moodsas stiilis segisteid, mis sobivad igat tüüpi vannituppa. Kollektsioon Stainless Steel koosneb roostevabast terasest AISI 316 / L valmistatud segistite ja dušipeade disainlahendustest. Kollektsioon Classic Design on segistid ja dušikomplektid klassikalises stiilis, mis on mõeldud ajaloolistesse interjööridesse.

Fir Italia on enim koostööd teinud disaineriga Francesco Lucchese, kelle töölaualt pärinevad sarjad Playone ja Synergy.

Playone segistiseerial on uuenduslik ja minimalistlik kujunduskontseptsioon, kus kang, ulatudes üle väljavoolutoru, katab kogu segisti kandilise vormiga korpuse. Samas stiilis on kujundatud nii dušikomplektid kui ka vannitoatarvikud. Kollektsioon Synergy on ainest ammutanud loodusest, mis kajastub detailide orgaanilises vormis kui ka materjalide miksimises: osade kraanide kivikujulised käepidemed ja dušipead on valmistatud corianist. Nii Playone kui Synergy on saanud rida edasiarendusi.

My Wellness onettevõte multifunktsionaalne dušipeade valik koos veekindla kaugjuhtimispuldiga, mis haldab kromoteraapiasüsteemi kaheksat värvi ja võimaldab vaheldumisi kasutada düüse „vihm”, „juga” või „pihusti”. Tuleb tõdeda, et sanitaartehnika tootjal Fir Italia on üks suuremaid ja mitmekülgsemaid segistite kollektsioone, kust igaüks leiab oma.

Rohkem pilte…

Fir italia - seinast seina segisti
Fir italia - seinast seina segisti

Kuidas saame aidata?

Populaarsed otsingud: