Elnur gabarron
Elnur Gabarron

Elnur Gabarron

ELNUR GABARRON firma asutati Hispaanias, Madridis aastal 1973 ja on end sellest ajast saadik tõestanud kui üks Euroopa juhtivaid elektriküttesüsteemide pakkujaid.

20 000 m2-l asuva tootmis- ja arendusmeeskonna ning tarbijate kõrgeimatele ootustele vastava tootevaliku toel pakutakse kõige tõhusamaid küttelahendusi pidevalt muutuvas maailmas.

Tehase pidev töö klientide nõustamise alal ja samuti järelteeninduse kvaliteet on läbi kõigi aastate olnud väga olulised nurgakivid selle kõrge toote- ja teenusestandardi turul hoidmiseks.

50 aastat hiljem on ELNUR GABARRON säilitanud samasuguse entusiasmi ja pühendumuse pakkuda laia valikut ainulaadseid tooteid, mis vastavad klientide erinevatele vajadustele, olenemata sellest, kus maailma osas nad ka ei asuks.

Müügivõrgustikuga enam kui 35 riigis on nad tänaseks saavutanud kohaloleku tuhandetes kodudes, pakkudes tarbijatele alati parimat elektrikütte lahendust.

Üheks tähtsamaks osaks nende tootevalikus on tänasel päeval digitaalsed nutikad soojussalvestid Ecombi PLUS, mis võimaldavad kütmisel kasutada maksimaalselt ära odavama perioodi elektrit ja samas on täielikult juhitavad mobiiliäpi kaudu üle interneti.

Võta ühendust