Kaubamärgid

Elnur gabarron

Elnur Gabarron

ELNUR GABARRON firma asutati Hispaanias, Madridis aastal 1973 ja on end sellest ajast saadik tõestanud kui üks Euroopa juhtivaid elektriküttesüsteemide pakkujaid.

20 000 m2-l asuva tootmis- ja arendusmeeskonna ning tarbijate kõrgeimatele ootustele vastava tootevaliku toel pakutakse kõige tõhusamaid küttelahendusi pidevalt muutuvas maailmas.

Tehase pidev töö klientide nõustamise alal ja samuti järelteeninduse kvaliteet on läbi kõigi aastate olnud väga olulised nurgakivid selle kõrge toote- ja teenusestandardi turul hoidmiseks.

50 aastat hiljem on ELNUR GABARRON säilitanud samasuguse entusiasmi ja pühendumuse pakkuda laia valikut ainulaadseid tooteid, mis vastavad klientide erinevatele vajadustele, olenemata sellest, kus maailma osas nad ka ei asuks.

Müügivõrgustikuga enam kui 35 riigis on nad tänaseks saavutanud kohaloleku tuhandetes kodudes, pakkudes tarbijatele alati parimat elektrikütte lahendust.

Üheks tähtsamaks osaks nende tootevalikus on tänasel päeval digitaalsed nutikad soojussalvestid Ecombi PLUS, mis võimaldavad kütmisel kasutada maksimaalselt ära odavama perioodi elektrit ja samas on täielikult juhitavad mobiiliäpi kaudu üle interneti.

Veneto

Veneto

Hispaania tehas Veneto Ceramicas.

Asutas 1987. aastal Alcore, Castellón. keskendub keraamiliste plaatide ja portselanplaatide tootmisele. Tehas on tuntud paljudes Euroopa riikides, kuna on ennast tõestanud kvaliteetsete viimistlusmaterjalide tootjana. Veneto keraamilisi plaate kasutatakse erinevatel eesmärkidel siseruumide seina- ja põrandakatteks. See on suurepärane materjal, millel on lai valik toone, erinevaid kujundusi ja tohutut vormingut.

Ceragni

Ceragni

Ceragni on seinaplaate tootev ettevõte. Ceragni valikust leiate plaate, mis sobivad ideaalselt teie kodu või teie ettevõtte jaoks.

Alates asutamisest 2007. aastal on tehtud kõik selleks, et taassünniks tehas, mis investeeris pidevalt tehnika arengusse, mitmekesistada tootevalikut ja pakkuda klientidele head teenindust. Kirglikult võitis Ceragni meeskond kõik väljakutsed ja igapäevased katsed toota rohkem ja paremini. Ta arendab alati uusi tooteid emotsioonide ja kirega, mida püüab klientidega jagada. Ceragni tehases töötab 50 töötajat ja asub Pampilhosa do Botãos (Mealhada, Portugal).

Rako

Rako

Tšehhi keraamilise plaatide tootja Rako on praeguseks juba 130 aastase kogemusega. Pika ajalooga Rako plaadid kaunistavad nii 1912. aastal valminud juugendstiilis Praha linnavalitsuse hoone interjööri kui ka Mies van der Rohe ikoonilist Villa Tugendhat’i. Tootevalikus on esindatud kodu kujundamiseks vajalik omapära ja suurprojektidele omane praktilisus.

Alfalux

Alfalux

Itaalia bränd Alfalux pakub oma plaate üle terve maailma omades laia jaotusvõrku Itaalias ja mujal välismaal. Alfalux keskendub keskmistele ja suurtele turgudele pakkudes innovatiivseid ja kõrgekvaliteedilisi tooteid ning universaalseid plaate nii sise- kui ka välistingimustesse. Alfalux’i plaadid on sobilikud nii kodusesse keskkonda kui ka kaubanduskeskustesse pakkudes erinevaid kollektsioone, mis on spetsiaalselt disainitud eluruumidesse, vannitubadesse, köökidesse kui ka avalikesse ruumidesse. Oma töös juhinduvad nad põhimõtetest, mis austavad loodusvarasid ning suunavad tarbijaid keskkonna säästmisele.

Bellacasa

Bellacasa

On aeg muutusteks, avada oma maja uksed ja jagada seda inimestega, keda armastad.

On aeg elevust tekitada, tulevikku vaadata, projekte teha.

On aeg uuendusteks, käes on Bellacasa aeg.

Cristacer

Cristacer

Paljudele kvaliteetsete keraamikatoodete austajatele tuntud Hispaania tehas Cristacer (Cristal Ceramicas) asutati 1987. aastal.

Praegu on Cristacer spetsialiseerunud kõikidele vajalikele nõuetele vastavate põranda- ja seinakeraamiliste plaatide tootmisele erinevatel eesmärkidel ruumide viimistlemiseks. Samuti on ettevõte alustanud suurepäraste tööomadustega populaarse keraamilise graniidi tootmist.

Väärib märkimist tehase disainerite suurepärast tööd, kes leiavad oma kollektsioonides suurepärase kombinatsiooni iidsetest traditsioonidest ja kaasaegsetest moesuundadest.

Coverlam

Coverlam

Coverlam on kaubamärk, mis kuulub Grespaniale, mis on spetsialiseerunud uuenduslike omaduste ja disaini poolest silmatorkavate toodete valmistamisele ja müügile. Pidevad investeeringud, tootmis- ja disainilahenduste tipptasemel arenduste pidev integreerimine ning tugev pühendumine keskkonnale on viinud ülemaailmse liidri maine kindlustamiseni. COVERLAM on aastatepikkuse uurimis- ja arendustegevuse tulemus. Tänu lamineerimispressimise tehnoloogia kasutuselevõtule on nüüd võimalik toota 1200×3600 Mm, 1620X3240 MM, 1000×3000 Mm, 1200×2600 Mm portselanplaati, mille paksus võib olla kuni 3,5 mm, säilitades samas portselani mehaanilised ja esteetilised omadused. See avardab portselani ulatust, pakkudes suurt potentsiaali innovatsiooniks ehituse ja sisekujunduse valdkonnas.

Kaubamärgid

Arcana Ceramica

Tootmisettevõttena püüab Arcana eristuda teistest tootmisettevõtetest, kes pakuvad kvaliteetset disaini ja kvaliteetset toodet. Alates 1997. aastast töötab Arcana Tiles, et olla rahvusvahelisel turul viimaste arengute esirinnas, eksportides oma tooteid üle maailma ja kohandades end erinevate trendidega. Tänu kõige uuenduslikumatele tootmistehnikale ja kõrgelt kvalifitseeritud meeskonnale suudab Arcana pakkuda pidevat läbimurret oma keraamiliste toodete disainis, formaadis ja viimistluses. Ja osana oma ettevõtte sotsiaalsest vastutusest on Arcana sügavalt pühendunud parima tehnilise kvaliteedi pakkumisele, et rahuldada iga konkreetse turu kõige nõudlikumad vajadused. ARCANA filosoofiaga, mis põhineb täielikul pühendumisel tööle, on meie peamine eesmärk pakkuda kõigile oma klientidele kõrgeimat võimalikku kvaliteeti. Seetõttu käivad meie keraamikakollektsioonide mitmekesisus ja ilu käsikäes kiire, tõhusa klienditeeninduse ja garanteeritud lahendustega. Kogu seda tööd toetab suurepärane personalimeeskond, kes on täielikult kursis meie kaasaegsete seadmete ja tehnoloogia uusimate edusammudega. Meie tõhus organisatsioon, mis tagab kontrolli kõigi haldus- ja juhtimisprotsesside üle, on kindlustanud ARCANA rahvusvahelise laienemise ja kohaloleku kõigil viiel kontinendil.

Apavisa

Apavisa

Apavisa tehas on üks juhtivaid väikese ajalooga Hispaania tootjaid. Tehas on spetsialiseerunud portselanist kivikeraamika tootmisele, selle valikus on betooni, tsemendi, metalli, tekstiili, graniidi ja marmori imitatsioonid.

Serenissima

Serenissima

Traditsioon areneb Ajatu ilu on Serenissima kollektsioonide kvintessents: väärtuslikud materjalid, mis on loodud ühendama loodusmaailma portselanist kivikeraamika keraamilise tehnoloogiaga. Puitpinna soojus, betooni kompromissitu funktsionaalsus, loodusliku kivi täielik sügavus, terrakota elegants, et luua kõik kodu pinnad.

Cercom

Cercom

Innovatsioon ja tehnoloogia Tehnoloogiline innovatsioon, mitmekülgsus, nutikas välimus: Cercom on alati välja töötanud kvaliteetseid portselanist kivikeraamika terviklikke lahendusi, mis on mõeldud eelkõige äri- ja tööstuspindadele, linnamööblile, disaininterjööridele ja ka elamuprojektidele.

Aleluia cerâmica

Aleluia Cerâmicas

Aleluia Cerâmica päritolu pärineb aastast 1905, mil selle asutas Aleluia perekond. Tänapäeval, pärast enam kui sada aastat tegutsemist, on Aleluia Cerâmicas tehnoloogiliselt arenenud ettevõte, mis on pühendunud eranditult seina- ja põrandakeraamiliste plaatide tootmisele ja kaunistamisele, olles keraamiliste plaatide maailmas etalon. Aleluia Cerâmicas on esindatud viiel kontinendil, enam kui 60 riigis üle maailma, omades enam kui 100 turustajast ja 700 jaemüüjast koosnevat võrgustikku ning ligikaudu 4500 müügipunkti, mis ekspordivad enam kui 70% oma toodangust.

Love ceramic tiles

Love Ceramic Tiles

Love keraamilised plaadid.

Disain ja loovus. ✨ Ideaalsed plaatide lahendused teie koju.

Gambini group

Gambini Group

TRADITSIOON

Töökirg, hoolivus klientidest, ettenägelikkus

KVALITEET

Võitleme iga päev oma toodete kvaliteedi säilitamise nimel

INNOVATSIOON

Avangard tehnikauuringute ja jätkusuutlikkuse valdkondades

PAINDLIKKUSUS

Võimalus rahuldada turu vajadusi

ÜHTSUS

Esimene meie väärtus

DISAIN

pidev uurimine ja tähelepanu uue stiili trendidele uute kollektsioonide loomiseks

KIIRUS

Tahtlikkus, paindlikkus ja operatiivsus

SOLIIDSUS

Meie minevik, meie lugu kui meie tulevase kasvu alus

Grespania

Grespania

Grespania on rahvusvaheline keraamikat tootev ettevõte, mis toodab kollektsioone, millel on nii uuenduslikud tehnilised omadused kui ka uuenduslikud tipptasemel disainid. Kombinatsioon jätkuvatest investeeringutest tootmisprotsessi edasisesse täiustamisse, pidevast kohanemisest disaini viimaste edusammudega ja pidevast keskkonnasõbralikkuse pärast on kõik aidanud Grespania kaubamärgil viimastel aastatel üleilmse turuliidrina püsida. Grespania tootevalikus on lõputud võimalused: ideedest neile, kes otsivad oma kodu isikupära ja ainulaadset stiili, kuni tehniliste lahendusteni kõige põnevamate ehitusprojektidega tegelevatele professionaalidele. Grespanial on kolm tehast, mis kõik on varustatud tipptehnoloogia ja kõige arenenumate protsessidega portselanist põrandaplaatide, valge korpusega seinaplaatide ja kuni 120×360 erineva paksusega suureformaadiliste portselanplaatide ning plaatide tootmiseks. 10,5 mm, 12 mm ja 20 mm paksused sobivad ideaalselt köögi töötasapindade, laudade ja riidekappide jaoks.

Grespanial on lisaks tootmishoonetele kaks teeninduskeskust Hispaanias Santiago de Compostelas, Granadas, Barcelonas ja Madridis. Ettevõttel on ka 5 tütarettevõtet, mis toimivad jaotuskeskustena strateegilistes Euroopa riikides: Prantsusmaal, Itaalias, Hollandis, Poolas, Ühendkuningriigis, USA-s ja Aasias. Täna, peaaegu 50 aastat hiljem, jätkab Grespania ehitamist ja vaatab tulevikku.

Togama

Togama

Tooted, mis inspireerivad ruume. TOGAMA-s mõistame, et disain on lisaväärtus, mis eristab meid ülejäänutest, mis on jäljend, mis jääb igas meie arendatavas projektis varjatuks ja mis on meie jaoks vajalik koostisosa, et luua oma ilmega ruume. TOGAMA on pidevas arengus ja selle tõestuseks on uus tootevalik, mida arendatakse dekoratsioonimaterjalide kanalite jaoks. Uued tekstuurid, kujundid ja viimistlused, mis annavad igale peatumisele kaasaegse stiili. Eesmärk on saavutada elegantsi tunne, kasutamata stereotüüpe.

Vidrepur

Vidrepur

Alates 1988. aastast on VIDREPUR olnud üks suuremaid klaasmosaiigi tootjaid maailmas. Oma ala eksperdid ja uuenduslikud disainid võimaldavad VIDREPUR’il esitleda kollektsioone, mis lisavad ruumi rohkem isikupära. Vidrepur pühendumus kvaliteedile ja keskkonnale väljendub nende juhtimise põhimõtetes. VIDREPUR’i mosaiigid on täies ulatuses valmistatud Hispaanias ja tootmisel on kasutatud 99% taaskasutatud materjali.

Seves

Seves

Seves Glassblock on maailma suurim klaasplokkide ja nendega kaasnevate lahenduste tootja, omades pea 40% turuosa kogu maailmas. Täna pakub Seves kvaliteetseid suurepärase tehnoloogilise sisu ja rangetele struktuuri standarditele vastavaid tooteid, austades nii keskkonda kui ka tarbijat. 20.sajandi alguses peeti klaasplokke odava hoone materjaliks ning neid kasutati peamiselt tehaste ehitamisel, et tagada võimalikult palju loomulikku valgust. Tehnoloogia arenedes on aga kunagi marginaalseks ning kõigest konstruktsioonielemendiks peetud plokist saanud valguse ja ruumi kunstiline väljendus. Seves pakub väga laia valikut erineva viimistluse ja toonidega klaasplokke.

Esta parket

Esta Parket

Eesti erakapitalil baseeruv perefirma Technomar and Adrem AS, kellele kuulub kaubamärk Esta Parket, loodi aastal 1991. Firma peamiseks tegevuseks on algusest peale olnud puidu ja vineeri edasine töötlemine. Rohkem kui 95% toodetest valmistatakse klientidele enam kui 40 riigis üle Euroopa, Ameerika ja Aasia. Esta Parket on naturaalne kodumaine puiduparkett, mille tootmises kasutatakse kõrgtehnoloogilisi seadmeid. Sõltumatute laboratooriumite poolt tehtud testide tulemused näitavad, et Esta Parketi kvaliteet on samal või kõrgemal tasemel võrrelduna teiste tippklassi Euroopa tootjatega, eriti viimistluse kvaliteedi osas.

Svedbergs

Svedbergs

Svedbergs asutati 1920. aastal, aga vannitoa mööblit toodetakse alates 1962.aastast. Täna on Svedbergs Skandinaavia regiooni liider. Svedbergs’i missioon on tagada terviklik vannitoa lahendus, seetõttu toimub tootearendus, tootmine ja turustamine sümbioosis ning pidevas kontaktis. Tootja paistab silma kõrgetasemelise disainiga, mis ühelt poolt austab Põhjamaade käsitöö traditsioone, teisalt rõhutab innovaatilisuse tähtsust ning modernse vannitoa lahutamatut omadust – olla mugav kasutajale. Värvid, vorm ja funktsioon – kõik koondub ühte ja on lihtsasti kombineeritav.

Disegno ceramica

Disegno Ceramica

Kui keegi soovib oma vannitoa kujundusse lisada midagi vürtsikat, siis tasub pöörata pilk Itaalia tootja Disegno Ceramica tootevaliku poole. Tema skulpturaalsed valamud, tualettpotid ja bideed ilmestavad iga vannituba. See on ettevõte, kus disainerid on lustinud vormiga ja andnud esemetele koonilise, sfäärilise, lillepoti, vaasi või veepaagi kuju. On seinale “riputatavat”, on jalgadel keraamikat. On modernset, on klassikalist – midagi sobivat igasse interjööri.

Ramon soler

Ramon Soler

Ramon Soler asutati 1890. aastal Barcelonas, Hispaanias. Neli põlvkonda ettevõtjaid on aidanud arendada Ramon Soler’i väikesest metallurgia töökojast rahvusvaheliseks ettevõtteks. Aktiivselt tegeletakse uute tootmissüsteemide arendamisega, et tagada ohtu ja lihtne paigaldus sealjuures luues trende loovaid kollektsioone. Selle tulemusena on tootearenduse osakond välja töötanud rohkem kui 115 patenti. Selline arengule suunatud filosoofia on sügavalt juurdunud ettevõtte põhimõtetesse.

Gruppo treesse

Gruppo Treesse

Itaalia juurtega perefirma Gruppo Treesse on enam kui nelja aastakümnega liikunud vannitoasisustuse valmistamisest multifunktsionaalsete massaaživannide, minibasseinide, dušikabiinide ja moodulsaunade tootmiseni.

Fir italia

Fir Italia

Sanitaartehnika tootja Fir Italia on üle kuue aastakümne jooksul olnud pioneer mitmel alal. Ta oli esimene ettevõte, kes kaasas segistite tootearendusse arhitektid ja disainerid. Aasta oli siis 1970. Samuti oli ta üks esimesi, kes kasutas kraanide käepidemete kujunduses uusi materjale, näiteks onyxit, ning kroomi alternatiivina laia valikut värvilisi viimistlusi.

Jee-o

Jee-O

Kui soovida midagi erilist vannituppa, siis vaieldamatult pilkupüüdvaima kollektsiooni saab Hollandi tootjalt JEE-O, kellele aastal 2003 pani aluse Lammert Moerman. Ideeks oli luua disainerite platvorm, et koostöös erinevate loomeinimestega valmistada novaatorlikke kollektsioone. Lähtutakse kujunduskontseptsioonist, mis on uuendusmeelne, minimalistlik ja kosmopoliitse iseloomuga, julge ning silmatorkav, kuid viimistletult peen.

Radaway

Radaway

Radaway on noor Poola ettevõte, kel pole veel kahte aastakümmetki seljataga. Ehkki noor, on ta väga poplulaarne. Võib vist öelda, et kodumaal teab teda igaüks.

Coycama

Coycama

Coycama on Hispaania ettevõte, mis toodab vannitoamööblit aastast 1981. Tema filosoofia on lihtne: saavutada stiilne ja kestlik toode. Coycama peamine tunnusjoon on pakkuda aukartustärataval hulgal vannitoamööbli valikuvõimalusi, arvukalt eri moodulite, mõõtude, viimistluste, tööpindade ja valamute omavahelisi kombineerimisvõimalusi ning seda kõike hea hinna ja kvaliteedi suhtega.

Roca

Roca

Euroopa suurim vannitoasisustuse tootja Roca on pioneer uue disaini, materjali ja tehnoloogia alal. Tema toodetega võib sisustada kogu vannitoa – tooteportfelli kuuluvad sanitaarkeraamika ja -tehnika, dušikabiinid, mööbel, aksessuaarid ning keraamilised plaadid. Trumbiks on koostöö kümnete ja kümnete maailmakuulsate tööstusdisaineritega, nimetades neist vaid mõned: David Chipperfield, Ramón Benedito, Giorgio Armani, kellega koos on välja töötatud Armani / Roca kaubamärk.

Laufen

Laufen

Laufeni tooted on ainulaadsed, ühendades kahte suunda: emotsionaalset itaalia disaini lõunast ning põhjamaist täpsuse ja selguse traditsiooni.

Selle sajandi algusest alates on sanitaarkeraamika tootja Laufen teinud koostööd maailmakuulsate disaineritega. Esimene novaatorlik disainilahendus nimega Il Bagno Alessi pärineb ühistegevusest Itaalia arhitekti ja disaineri Stefano Giovannoniga. Aastal 2002 esitleti disainis täiesti uut vannitoakultuuri, mis põhineb psühhoanalüütiku Franco Fornari tundeteoorial: tervist, hoolitsust, lõõgastust ja uuenemist väljendav ümara ja pehme kujuga sanitaarkeraamika. Selle koostöö raames sündis muuhulgas põrandale toetuv postamentvalamu.

Ariston

Ariston

Maailma üks suurimaid kütteseadmeid tootvaid ettevõtteid Ariston Thermo Group pakub Aristoni kaubamärgi all väga laia valikut erinevaid soojaveeboilereid. Valikusse kuuluvad nii elektrilised kui ka gaasiküttel veeboilerid, samuti ka keskkonnasõbralikud päikeseenergiat kasutavad solaarboilerid. Mõõtude valik hõlmab nii väikeseid, koduses majapidamises vajaminevaid veeboilereid kui ka suuri, ühiskondlike hoonete sooja veega varustamiseks mõeldud mudeleid.

Harma

Harma

Rahvusvaheliselt tunnustatud kaubamärk, mille tootevalikusse kuuluvad vannid, dušinurgad, vannitoakardinad, vannitoamööbel, segistid ja palju muud. 2019 aastal täitus tunnustatud brändil 15 aastat, sest aastal 2004 toodeti esimesed Harma Victoria seeria segistid.

Hatria

Hatria

HATRIA TÄHENDAB INNOVATSIOONI

Kogu tootmisalane oskusteave ja kõrgtehnoloogia tase leiavad Hatria toodetes täiusliku sünteesi: kõrge uuenduslikkuse sisaldusega keraamilised tükid, mis muudavad need ainulaadseks, äratuntavaks ja jäljendamatuks. Esteetilised disainilahendused, mis rahuldavad vaatepilti ja parandavad toote toimivust, nii funktsionaalseid kui ka tehnilisi omadusi: “nähtamatu” vee väljalaskeava, peidetud äravoolutorud, väga õhukesed paksused, kaasaegsed ja hinnalised pinnatekstuurid, samuti istme kiirkinnitussüsteemid katted lihtsaks puhastamiseks.

Sanela

Sanela

SANELA on turuliider sanitaar-elektroonika täislahenduste tootmises Tšehhis. SANELA peamine eesmärk on rahuldada ka kõige nõudlikemate klientide soove kaasaegsete sanitaarruumide ja seadmete lahenduste leidmiseks. SANELA kaubamärgiks on kõrgkvaliteetsed uue põlvkonna tooted sanitaar-elektroonikas. Tänu nende enda olemasolevale arendusosakonnale ollakse võimelised tootevalikut laiendama ning suudetakse kiiresti reageerida turu ja kliendi muutuvatele nõudmistele.

Vipex home

Vipex Home

Seoses vahelduvate ilmastikuoludega, on viimane aeg omale soetada terrassimööbel, mis peab vastu nii kuumale päikesele, paduvihmale kui lumele.

Võta ühendust