23.12 - 27.12 on meie kauplus suletud. häid pühi!

Uued trendid põrandamaailmas 2023 

Kas otsite inspiratsiooni oma kodu renoveerimiseks kõige uuenduslikumate sisekujundusstiilide järgi? Põrandatüübi valik on uue projekti projekteerimisega alustades üks olulisemaid küsimusi, sest see on ruumi üks kõige suurema visuaalse mõjuga ja esteetilise kaaluga elemente. Siin on neli silmapaistvat põrandakattetrendi, et saaksid anda oma järgmisele projektile isikupära, mida see väärib. 

Uued trendid põrandamaailmas 2023  vipex

Lihtsus kui disaini kõrgpunkt

Juba mõnda aega on inimesed soovinud muuta oma kodud tõeliseks rahu paigaks – kohaks, kus saab lõõgastuda ja saavutada see kodune ja mugav tunne kohe, kui nad ületavad oma kodu läve.  

Seda silmas pidades on diskreetsete ja minimalistlike omadustega põrandad muutunud disainimaailmas populaarseks, kuna need muudavad ruumid rahulikuks ja rahustavaks. Lihtsuse ilu selle parimal kujul! 

Rahustavad ruumide uue Pangea kollektsiooniga 

Uued trendid põrandamaailmas 2023  vipex
Grespania- Pangea

Looduslikud tekstuurid loovad 2023. aasta põrandate trendi

Veel üks sisekujundusstiil, mida sel aastal võimust võtma hakkab, kutsub meid loodusele lähemale jõudma suuremahuliste graafikate ja ülimalt realistlike detailidega tekstureeritud pindade kaudu. See suundumus paneb rõhku esteetikale, nagu kulunud kivi, soontega marmor või soe puit, kuid värske ja moodsa nurga alt – lühidalt öeldes põrandatele, mis suudavad seda seost keskkonnaga edasi anda keerukast ja elegantsest vaatenurgast, luues stiili mis kestab kogu elu. 

Uued trendid põrandamaailmas 2023  vipex
KILTKIVIST INSPIREERITUD YUKATANI KOLLEKTSIOON ON SELLE TRENDI SELGE NÄIDE

Suured lahendused suurtele ruumidele

Suureformaadiline tehniline kivi on juba saanud ruumide plaatimise kindlaks lemmikuks, pälvides väljateenitud maine ühe tähelepanuväärseima põrandatrendina. Arhitektuuriprofessionaalid valivad oma projektide jaoks teedrajavad lahendused, nagu Coverlam, mis on saadaval mõõtmetega 1200 × 3600 mm, 1000 × 3000 mm ja 1200 × 2600 mm, kuna need ühendavad ja võimendavad ruume lihtsal viisil, pehmendades ruumide erisusi ja luues ühtlased, visuaalselt puhtad ruumid.

Uued trendid põrandamaailmas 2023  vipex
SELLE RUUMI TÄHELEPANU KESKUSES ON SUURFORMAATNE COVERLAM ESTATUARIO KOLLEKTSIOON

Rääkimata nende mitmetest tehnilistest eelistest: eelkõige asjaolu, et need on purunemis- ja löögikindlad; need on veekindlad ja taluvad väliseid tingimusi, nagu äärmuslikud temperatuurid ja päikesevalgus; ning neid on lihtne paigaldada ja hooldada tänu nende minimaalsele paksusele alates 3,5 mm. Veelgi enam, Coverlam on keskkonnasõbralik materjal, mis on valmistatud toorainest vastavalt Grespania kõigile jätkusuutlikkuse meetmetele. 

Kaasaegne hübriidesteetika 

2023. aasta tähelepanuväärseimate trendide hulgas näeme kaasaegse stiili uut võtet kergete tööstuslike nüansside ja vaoshoituma lähenemisega. Samuti näeme erilist huvi hübriidesteetika vastu, kus kesksel kohal on sellised materjalid nagu metallid, spoonid või tsemendid, mis loovad klanitud pinnad, mis on täis elujõudu ja isikupära. 

Uued trendid põrandamaailmas 2023  vipex
COVERLAM-FRESCO

Trendid välispõrandate maailmas 

Kui räägime 2023. aasta põrandatrendidest, ei saa me unustada välialasid, kus disain muutub üha olulisemaks, mille põhieesmärk on harmooniliselt kombineerida välisilme ülejäänud majaga. Selle tõttu on 20 mm paksune formaat väljakujunenud stiilivalikuna väljas, eriti aedades ja terrassidel. 

Uued trendid põrandamaailmas 2023  vipex
20 MM PAKSUNE FORMAAT ON VÕTMAS KAASAEGSE VÄLISPÕRANDADE TRENDI KOHTA

Muidugi, mis puudutab välialasid, siis on soovitatav lähtuda libisemiskindla viimistlusega põrandaplaatide pakutavast turvalisusest. Olenemata esteetilisest trendist, mida soovite rakendada, annavad libisemiskindlad põrandad teie kodu disainile ja elukvaliteedile lisaväärtust. 

Uued trendid põrandamaailmas 2023  vipex
GRESPANIA-BASALTINA KOLLEKTSIOON

Kuidas saame aidata?

Populaarsed otsingud: