23.12 - 27.12 on meie kauplus suletud. häid pühi!

Gruppo Treesse – tippdisainitud

Itaalia juurtega perefirma Gruppo Treesse on enam kui nelja aastakümnega liikunud vannitoasisustuse valmistamisest multifunktsionaalsete massaaživannide, minibasseinide, dušikabiinide ja moodulsaunade tootmiseni.

Ettevõte peab esmatähtsaks kõrgtasemelist disaini, mistõttu on kaasanud selle ala tipptegijad. Üheks neist on suure kogemusega Marc Sadler, Austriast pärit tööstusdisainer, kes teeb koostööd Itaalia edumeelsete brändidega. Tänu tema panusele on Gruppo Treesse oma teadus- ja arendustegevuses ning rahvusvahelise maine osas teinud suure hüppe.

Marc Sadleri kõige tähelepanuväärsem disainilahendus on massaaživannide seeriale Treesse Ghost – puhta joonega minimalistlik mullivann, mis peidab endas nähtamatult hüdromassaažisüsteemi. Leiutis patenteeriti Ghost System Spa nime all.

Töötanud välja koha juhtivate rahvusvaheliste kaubamärkide seas, onGruppo Treesse tooteportfellis stiile igale maitsele – klassikalisest modernseni. Uuendustegevuse võtmerolli mängib ka erinevate materjalide kasutamine. Disainer Massimo Farinatti on hüdromassaaživannide Suri loomisel tarvitanud materjali WhiVe® (lühend nimest White Velvet), mille tulemusel sai sametiselt sileda mattviimistluse. Marc Sadleri kujundatud moodulsaun Aura on aga valmistatud üleni kuumtöödeldud kuusepuidust, lisaks LED-valgustus ja digitaalne juhtimine. Gruppo Treesse tooted, eriti saunad ja massaaživannid on saanud tervisehoolikute vaieldamatuteks lemmikuteks.

Rohkem pilte…

Gruppo treesse – tippdisainitud
Gruppo treesse - tippdisainitud

Kuidas saame aidata?

Populaarsed otsingud: