23.12 - 27.12 on meie kauplus suletud. häid pühi!

Eriline ja isikupärane pesuruum “HAPPY HOUR SLIM” kollektsiooni näol

Kas olete tüdinenud tavapärasest pesuruumi kujundusest ja otsite eripära? Siis on meil teile suurepärane lahendus – “HAPPY HOUR SLIM” kollektsioon Itaalia tootjalt Hartia. Hartia on tuntud kui spetsialist keraamiliste sanitaartehnika toodete alal, pakkudes ainulaadseid ja kvaliteetseid lahendusi neile, kes soovivad oma kodu eriliseks muuta.

Eriline ja isikupärane pesuruum "happy hour slim" kollektsiooni näol vipex

Hartia kollektsioon eristub oma omapäraste kuju- ja värvilahendustega, mis pakuvad silmale paeluvat ja ainulaadset esteetikat. Kollektsioonist leiab nii ainulaadseid kujundeid kui ka värve, mis muudavad iga ruumi tõeliselt meeldejäävaks ja eriliseks. See kollektsioon on loodud just neile, kes soovivad oma pesuruumi tuua särtsu ja iseloomu, muutes selle tõeliseks pilgupüüdjaks.

Eriline ja isikupärane pesuruum "happy hour slim" kollektsiooni näol vipex

Ärge magage maha võimalusest luua unikaalne pesuruum, mis peegeldab teie isiklikku stiili ja eelistusi. Investeerides kvaliteetsetesse ja silmapaistvatesse sanitaartehnikasse muudate oma kodu tõeliselt eriliseks ja kaasaegseks,.

Tutvuge “HAPPY HOUR SLIM” kollektsiooniga meie veebilehel www.vipex.ee või külastage meie salongi aadressil Kriidi 10 (Tallinn). Aitame teil valida sobiva lahenduse, mis vastab teie vajadustele ja eelistustele. Info ja tellimine: info@vipex.ee.

Kuidas saame aidata?

Populaarsed otsingud: