Ванная мебель

Vannitoamoobel

Vannituba ei ole sisekujunduses enam ammu eraldiseisev üksus vaid on üks osa interjööri terviklahendusest. Olles tavaliselt kodu väikseimaid ruume, on vannitoa või duširuumi planeerimine ja toimivate lahenduste leidmine keerukas ja aeganõudev protsess.

Oleme püüdnud kujundada oma tootevalikut selliselt, et selles leiduks erinevaid stiile igale maitsele.  Pakutavate toodete hulka kuulub lai valik kvaliteetset vannitoamööblit erinevatelt Euroopa tootjatelt. Meie tootevalikusse kuuluvad valamukapid, vannitoakapid ja vannitoariiulid ning vannitoamööbli komplektid sellistelt tuntud tootjatelt nagu Laufen, Roca, Svedbergs, Cersanit jpt.

Laufen

Laufeni tooted on ainulaadsed, ühendades kahte suunda: emotsionaalset itaalia disaini lõunast ning põhjamaist täpsuse ja selguse traditsiooni.

Selle sajandi algusest alates on sanitaarkeraamika tootja Laufen teinud koostööd maailmakuulsate disaineritega. Esimene novaatorlik disainilahendus nimega Il Bagno Alessi pärineb ühistegevusest Itaalia arhitekti ja disaineri Stefano Giovannoniga. Aastal 2002 esitleti disainis täiesti uut vannitoakultuuri, mis põhineb psühhoanalüütiku Franco Fornari tundeteoorial: tervist, hoolitsust, lõõgastust ja uuenemist väljendav ümara ja pehme kujuga sanitaarkeraamika. Selle koostöö raames sündis muuhulgas põrandale toetuv postamentvalamu… Vaata veel

Svedbergs

Svedbergs был основан в 1920 году, но мебель для ванных комнат производится с 1962 года. Сегодня Svedbergs является лидером в Скандинавском регионе. Миссия Svedbergs - предоставить комплексное решение для ванных комнат, поэтому разработка, производство и маркетинг продукции осуществляются в симбиозе и в постоянном контакте. Производитель выделяется своим утонченным дизайном, который с одной стороны уважает традиции северных ремесел и подчеркивает важность инноваций и неотъемлемой особенности современной ванной комнаты - быть комфортными для пользователя. Цвета, форма и функциональность - все это объединяется и легко комбинируется. «Svedbergs – это Ваша полная ванная».

Roca

Euroopa suurim vannitoasisustuse tootja Roca on pioneer uue disaini, materjali ja tehnoloogia alal. Tema toodetega võib sisustada kogu vannitoa – tooteportfelli kuuluvad sanitaarkeraamika ja -tehnika, dušikabiinid, mööbel, aksessuaarid ning  keraamilised plaadid. Trumbiks on koostöö kümnete ja kümnete maailmakuulsate tööstusdisaineritega, nimetades neist vaid mõned: David Chipperfield, Ramón Benedito, Giorgio Armani, kellega koos on välja töötatud Armani / Roca kaubamärk… Vaata veel

Kame

Juventa

Mobiltesino

ru_RUРусский