Стекломозаика

Klaasmosaiik 1

Ehkki klaasmosaiikplaadid on leidnud juba aastasadu laialdast kasutust aurusaunade, pesuruumide, köökide või vannitubade kaunistamisel, on selle toote kasutamiseks kodudes ka palju muid võimalusi. Tänapäevased trendikad klaasmosaiigid aitavad ilmet luua magamistubades ja täiendavad elutubade sisekujundust. Klaasmosaiik on ka üks enim kasutust leidnud materjale basseinide ja basseiniruumide katmisel.

Peamiselt taaskasutatud klaasist valmistatud mosaiikplaate on lihtne paigaldada ja puhastada ning tänu väga laiale värvide ja mustrite valikule on see ideaalne materjal oma sisekujunduse ilmestamiseks.

Vidrepur

С 1988 года VIDREPUR является одним из крупнейших производителей стеклянной мозаики в мире. Эксперты в своей области и инновационные разработки позволяют VIDREPUR демонстрировать коллекции, которые добавляют больше индивидуальности в пространство. Приверженность Vidrepur качеству и окружающей среде проявляется в их принципах управления. Мозаика VIDREPUR изготовливается в Испании, при изготовлении используется 99% переработанного материала.

Sügise eritrendid 2020.

Спросите предложение или посетите наш салон!

ru_RUРусский