Klaasmosaiigid

Klaasmosaiigid

Ehkki klaasmosaiikplaadid on leidnud juba aastasadu laialdast kasutust aurusaunade, pesuruumide, köökide või vannitubade kaunistamisel, on selle toote kasutamiseks kodudes ka palju muid võimalusi. Tänapäevased trendikad klaasmosaiigid aitavad ilmet luua magamistubades ja täiendavad elutubade sisekujundust. Klaasmosaiik on ka üks enim kasutust leidnud materjale basseinide ja basseiniruumide katmisel.

Peamiselt taaskasutatud klaasist valmistatud mosaiikplaate on lihtne paigaldada ja puhastada ning tänu väga laiale värvide ja mustrite valikule on see ideaalne materjal oma sisekujunduse ilmestamiseks.

Vidrepur

Alates 1988. aastast on VIDREPUR olnud üks suuremaid klaasmosaiigi tootjaid maailmas. Oma ala eksperdid ja uuenduslikud disainid võimaldavad VIDREPUR’il esitleda kollektsioone, mis lisavad ruumi rohkem isikupära. Vidrepur pühendumus kvaliteedile ja keskkonnale väljendub nende juhtimise põhimõtetes. VIDREPUR’i mosaiigid on täies ulatuses valmistatud Hispaanias ja tootmisel on kasutatud 99% taaskasutatud materjali.

Võta ühendust