Keraamilised plaadid

Keraamilised plaadid

Keraamilised plaadid on olnud üheks meie tootevaliku nurgakiviks üle 30 aasta.

Keraamilised seinaplaadid ja keraamilised põrandaplaadid on meil tõenäoliselt suurima valikuga meie regioonis, mis on disainitud kasutamiseks eluruumi, vannituppa, kööki jm. Aga ka universaalsed keraamilised plaadid nii siseruumi plaatimiseks kui ka välistingimustes kasutamiseks. Paigaldamiseks nii kodudesse kui ka avalikesse ruumidesse.

Esindame juba aastaid mitmeid juhtivaid Hispaania, Itaalia, Tšehhi ja Türgi plaaditootjaid.

Veneto

Hispaania tehas Veneto Ceramicas.

Asutas 1987. aastal Alcore, Castellón. keskendub keraamiliste plaatide ja portselanplaatide tootmisele. Tehas on tuntud paljudes Euroopa riikides, kuna on ennast tõestanud kvaliteetsete viimistlusmaterjalide tootjana. Veneto keraamilisi plaate kasutatakse erinevatel eesmärkidel siseruumide seina- ja põrandakatteks. See on suurepärane materjal, millel on lai valik toone, erinevaid kujundusi ja tohutut vormingut.

Ceragni

Ceragni on seinaplaate tootev ettevõte. Ceragni valikust leiate plaate, mis sobivad ideaalselt teie kodu või teie ettevõtte jaoks.

Alates asutamisest 2007. aastal on tehtud kõik selleks, et taassünniks tehas, mis investeeris pidevalt tehnika arengusse, mitmekesistada tootevalikut ja pakkuda klientidele head teenindust. Kirglikult võitis Ceragni meeskond kõik väljakutsed ja igapäevased katsed toota rohkem ja paremini. Ta arendab alati uusi tooteid emotsioonide ja kirega, mida püüab klientidega jagada. Ceragni tehases töötab 50 töötajat ja asub Pampilhosa do Botãos (Mealhada, Portugal).

Equipe

EQUIPE asutati 1999.aastal rahuldamaks aina suuremat nõudlust dekoratiivsete sokliliistude vastu. Alates 2005. aastast on Equipe suunanud oma jõud väikeseformaadiliste keraamiliste plaatide tootmise suunas, soovides saada juhtivaks nimeks sellel alal. EQUIPE visiooniks on olla juhtiv ettevõte väikeseformaadiliste keraamiliste plaatide toomise sektoris, pakkudes lisaväärtust kõrgekvaliteedilise ja omapärase disaini näol. Tootjat iseloomustab kvaliteetne disain ja vormiga manipuleerimine, mis viib traditsiooniliste keraamiliste plaatide taasleidmiseni.

Rako

Tšehhi keraamilise plaatide tootja Rako on praeguseks juba 140 aastase kogemusega. Pika ajalooga Rako plaadid kaunistavad nii 1912. aastal valminud juugendstiilis Praha linnavalitsuse hoone interjööri kui ka Mies van der Rohe ikoonilist Villa Tugendhat’i. Tootevalikus on esindatud kodu kujundamiseks vajalik omapära ja suurprojektidele omane praktilisus.

Alfalux

Itaalia bränd Alfalux pakub oma plaate üle terve maailma omades laia jaotusvõrku Itaalias ja mujal välismaal. Alfalux keskendub keskmistele ja suurtele turgudele pakkudes innovatiivseid ja kõrgekvaliteedilisi tooteid ning universaalseid plaate nii sise- kui ka välistingimustesse. Alfalux’i plaadid on sobilikud nii kodusesse keskkonda kui ka kaubanduskeskustesse pakkudes erinevaid kollektsioone, mis on spetsiaalselt disainitud eluruumidesse, vannitubadesse, köökidesse kui ka avalikesse ruumidesse. Oma töös juhinduvad nad põhimõtetest, mis austavad loodusvarasid ning suunavad tarbijaid keskkonna säästmisele.

Bellacasa

n aeg muutusteks, avada oma maja uksed ja jagada seda inimestega, keda armastad.

On aeg elevust tekitada, tulevikku vaadata, projekte teha.

On aeg uuendusteks, käes on Bellacasa aeg.

Cristacer

Paljudele kvaliteetsete keraamikatoodete austajatele tuntud Hispaania tehas Cristacer (Cristal Ceramicas) asutati 1987. aastal.

Praegu on Cristacer spetsialiseerunud kõikidele vajalikele nõuetele vastavate põranda- ja seinakeraamiliste plaatide tootmisele erinevatel eesmärkidel ruumide viimistlemiseks. Samuti on ettevõte alustanud suurepäraste tööomadustega populaarse keraamilise graniidi tootmist.

Väärib märkimist tehase disainerite suurepärast tööd, kes leiavad oma kollektsioonides suurepärase kombinatsiooni iidsetest traditsioonidest ja kaasaegsetest moesuundadest.

Coverlam

Coverlam on kaubamärk, mis kuulub Grespaniale, mis on spetsialiseerunud uuenduslike omaduste ja disaini poolest silmatorkavate toodete valmistamisele ja müügile. Pidevad investeeringud, tootmis- ja disainilahenduste tipptasemel arenduste pidev integreerimine ning tugev pühendumine keskkonnale on viinud ülemaailmse liidri maine kindlustamiseni. COVERLAM on aastatepikkuse uurimis- ja arendustegevuse tulemus. Tänu lamineerimispressimise tehnoloogia kasutuselevõtule on nüüd võimalik toota 1200×3600 Mm, 1620X3240 MM, 1000×3000 Mm, 1200×2600 Mm portselanplaati, mille paksus võib olla kuni 3,5 mm, säilitades samas portselani mehaanilised ja esteetilised omadused. See avardab portselani ulatust, pakkudes suurt potentsiaali innovatsiooniks ehituse ja sisekujunduse valdkonnas.

Arcana Ceramica

Tootmisettevõttena püüab Arcana eristuda teistest tootmisettevõtetest, kes pakuvad kvaliteetset disaini ja kvaliteetset toodet. Alates 1997. aastast töötab Arcana Tiles, et olla rahvusvahelisel turul viimaste arengute esirinnas, eksportides oma tooteid üle maailma ja kohandades end erinevate trendidega. Tänu kõige uuenduslikumatele tootmistehnikale ja kõrgelt kvalifitseeritud meeskonnale suudab Arcana pakkuda pidevat läbimurret oma keraamiliste toodete disainis, formaadis ja viimistluses. Ja osana oma ettevõtte sotsiaalsest vastutusest on Arcana sügavalt pühendunud parima tehnilise kvaliteedi pakkumisele, et rahuldada iga konkreetse turu kõige nõudlikumad vajadused. ARCANA filosoofiaga, mis põhineb täielikul pühendumisel tööle, on meie peamine eesmärk pakkuda kõigile oma klientidele kõrgeimat võimalikku kvaliteeti. Seetõttu käivad meie keraamikakollektsioonide mitmekesisus ja ilu käsikäes kiire, tõhusa klienditeeninduse ja garanteeritud lahendustega. Kogu seda tööd toetab suurepärane personalimeeskond, kes on täielikult kursis meie kaasaegsete seadmete ja tehnoloogia uusimate edusammudega. Meie tõhus organisatsioon, mis tagab kontrolli kõigi haldus- ja juhtimisprotsesside üle, on kindlustanud ARCANA rahvusvahelise laienemise ja kohaloleku kõigil viiel kontinendil.

Apavisa

Apavisa tehas on üks juhtivaid väikese ajalooga Hispaania tootjaid. Tehas on spetsialiseerunud portselanist kivikeraamika tootmisele, selle valikus on betooni, tsemendi, metalli, tekstiili, graniidi ja marmori imitatsioonid.

Graniser

Serenissima

Traditsioon areneb Ajatu ilu on Serenissima kollektsioonide kvintessents: väärtuslikud materjalid, mis on loodud ühendama loodusmaailma portselanist kivikeraamika keraamilise tehnoloogiaga. Puitpinna soojus, betooni kompromissitu funktsionaalsus, loodusliku kivi täielik sügavus, terrakota elegants, et luua kõik kodu pinnad.

Cercom

Innovatsioon ja tehnoloogia Tehnoloogiline innovatsioon, mitmekülgsus, nutikas välimus: Cercom on alati välja töötanud kvaliteetseid portselanist kivikeraamika terviklikke lahendusi, mis on mõeldud eelkõige äri- ja tööstuspindadele, linnamööblile, disaininterjööridele ja ka elamuprojektidele.

Aleluia Cerâmicas

Aleluia Cerâmica päritolu pärineb aastast 1905, mil selle asutas Aleluia perekond. Tänapäeval, pärast enam kui sada aastat tegutsemist, on Aleluia Cerâmicas tehnoloogiliselt arenenud ettevõte, mis on pühendunud eranditult seina- ja põrandakeraamiliste plaatide tootmisele ja kaunistamisele, olles keraamiliste plaatide maailmas etalon. Aleluia Cerâmicas on esindatud viiel kontinendil, enam kui 60 riigis üle maailma, omades enam kui 100 turustajast ja 700 jaemüüjast koosnevat võrgustikku ning ligikaudu 4500 müügipunkti, mis ekspordivad enam kui 70% oma toodangust.

Võta ühendust